Co miesiąc ponad 40 000 użytkowników znajduje w serwisie wszystkie niezbędne informacje ściśle związane z wykonywaniem zawodu farmaceuty – najnowsze doniesienia naukowe, materiały dotyczące receptury aptecznej, zagadnienia farmacji szpitalnej i opieki farmaceutycznej, newsy oraz trendy z kraju i ze świata.

60 000+

odsłon serwisu w miesiącu 

1 min 24 sek

średni czas spędzony przez użytkownika na lekturze

40 000+

użytkowników odwiedzających serwis w miesiącu

Ugruntowana pozycja na rynku

Aptekarz Polski szczyci się ugruntowaną pozycją na rynku wydawnictw farmaceutycznych. Istnieje od 2006 roku! Dotychczas ukazało się już blisko 200 e-wydań miesięcznika Aptekarz Polski – Pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej. Wydawcą serwisu i pisma jest Naczelna Izba Aptekarska.

Co nas wyróżnia?

Co wyróżnia Aptekarza Polskiego? Jesteśmy pierwszym źródłem sprawdzonej informacji o działaniach samorządu aptekarskiego i najważniejszych doniesień z rynku. Filarem działań redakcji są cykle publicystyczne, które doskonalą praktyczne umiejętności i aktualizują wiedzę farmaceutów. Współpracujemy ze sprawdzonymi autorami i uznanymi ekspertami, którzy pomagają nam dostarczać czytelnikom treści zróżnicowane, inspirujące, nowoczesne, praktyczne i pomocne w wykonywaniu zawodu farmaceuty. 

Co możemy osiągnąć?

Proponujemy wszystkie standardowe formaty reklamy displayowej i contentowej, uzupełniając je formami multimedialnymi w postaci webinarów, e-learningu, podcastów, videokomentarzy, których możesz zostać partnerem lub sponsorem.

Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie rozwiązania pozwolą dotrzeć Twojej marce do farmaceutów.

 

Zobacz, gdzie możemy wyświetlić Twoją reklamę

Dostęp do serwisu aptekarzpolski.pl przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.
W związku z odwiedzaniem witryny www.aptekarzpolski.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies oraz dane na temat aktywności i urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Jeśli chcesz zapoznać się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych, prosimy o przejście do Regulaminu Serwisu i Polityki Prywatności.
Dostęp do serwisu aptekarzpolski.pl przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.
W związku z odwiedzaniem witryny www.aptekarzpolski.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies oraz dane na temat aktywności i urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Jeśli chcesz zapoznać się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych, prosimy o przejście do Regulaminu serwisu i Polityki Prywatności.