Co miesiąc ponad 20 000 farmaceutów znajduje w serwisie wszystkie niezbędne informacje ściśle związane z wykonywaniem zawodu – najnowsze doniesienia naukowe, receptury apteczne, zagadnienia farmacji szpitalnej i opieki farmaceutycznej, newsy oraz trendy z kraju i ze świata.

100 000+

odsłon serwisu/mc

ponad 1 m 30 s

średni czas spędzony przez farmaceutę na lekturze

20 000+

farmaceutów odwiedzających serwis/mc

Ugruntowana pozycja na rynku

Aptekarz Polski szczyci się ugruntowaną pozycją na rynku wydawnictw farmaceutycznych. Istnieje od 2006 roku! 

Dotychczas ukazało się już ponad 160 e-wydań miesięcznika Aptekarz Polski. Pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej. Wydawcą serwisu i pisma jest Naczelna Izba Aptekarska.

Co nas wyróżnia?

Co wyróżnia Aptekarza Polskiego? Jesteśmy pierwszym źródłem sprawdzonej informacji o działaniach samorządu aptekarskiego i najważniejszych doniesień z rynku. Potężnym filarem działań redakcji są cykle publicystyczne, które doskonalą praktyczne umiejętności i aktualizują wiedzę farmaceutów. Współpracujemy z najznamienitszymi polskimi naukowcami, felietonistami oraz ośrodkami analityczno-badawczymi.

Co możemy osiągnąć?

Proponujemy wszystkie standardowe formaty reklamy displayowej i contentowej, uzupełniając je formami multimedialnymi w postaci webinarów, podcastów, videokomentarzy, których możesz zostać partnerem lub sponsorem.

Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie rozwiązania pozwolą dotrzeć Twojej marce do farmaceutów.

Zobacz, gdzie możemy wyświetlić Twoją reklamę

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie zgadzasz się na ich użycie. ☒ Zgadzam się