Akademia Aptekarza Polskiego

Akademia Aptekarza Polskiego

Tutaj znajdziesz certyfikowane szkolenia przygotowane we współpracy ze Sponsorami.

Akademia Aptekarza Polskiego

Tutaj znajdziesz szkolenia certyfikowane szkolenia przygotowane przez redakcję Aptekarza Polskiego.

Więcej informacji wkrótce

 

 

 

Marek Tomków

Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej
Szanowni Farmaceuci,

Akademia Aptekarza Polskiego to kolejny – obok platformy webinarNIA i portalu e-dukacja.pl – projekt edukacyjny Naczelnej Izby Aptekarskiej. Znajdziecie tu teoretyczne i praktyczne punktowane szkolenia przygotowane przez redakcję Aptekarza Polskiego.

Serdecznie zachęcam do nieustannego poszerzania swojej wiedzy i kompetencji z Akademią Aptekarza Polskiego!

FAQ

Czym jest Akademia Aptekarza Polskiego?

Akademia Aptekarza Polskiego to projekt edukacyjny Naczelnej Izby Aptekarskiej przygotowany przez redakcję Aptekarza Polskiego.

Jakie szkolenia znajdę w Akademii Aptekarza Polskiego?

Znajdziesz tu szkolenia z punktami edukacyjnymi w formie tekstowej, prezentacji lub wideo.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu?

Certyfikat (zaświadczenie) otrzymasz w ciągu 60 dni po zamknięciu szkolenia (data widoczna w opisie szkolenia). Zaświadczenie w postaci pliku pdf wyślemy na Twój adres mailowy, który podałeś w formularzu.

Sprawdź webinary i inne szkolenia

Dostęp do serwisu aptekarzpolski.pl przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.
W związku z odwiedzaniem witryny www.aptekarzpolski.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies oraz dane na temat aktywności i urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Jeśli chcesz zapoznać się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych, prosimy o przejście do Regulaminu Serwisu i Polityki Prywatności.
Dostęp do serwisu aptekarzpolski.pl przeznaczony jest dla farmaceutów oraz osób uprawnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi.
W związku z odwiedzaniem witryny www.aptekarzpolski.pl przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies oraz dane na temat aktywności i urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO). Jeśli chcesz zapoznać się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Twoich danych osobowych, prosimy o przejście do Regulaminu serwisu i Polityki Prywatności.