Dla reklamodawców

Aptekarz Polski – Pismo Naczelnej Izby Aptekarskiej

zaprasza do współpracy w zakresie promocji i reklamy.

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaproponować Państwu możliwość zamieszczenia reklam i ogłoszeń na łamach naszego pisma. Przyjmujemy zlecenia na reklamy wizerunkowe, usług oraz produktowe z wyłączeniem reklam dotyczących produktów leczniczych wydawanych wyłącznie na podstawie recepty lekarskiej.

„Aptekarz Polski” to miesięcznik, którego tematyka związana jest ściśle z wykonywaniem zawodu farmaceuty. Nasze pismo ukazuje się w wersji elektronicznej – w postaci artykułów publikowanych online oraz jako zwarty numer w formacie PDF. Z naszymi Czytelnikami utrzymujemy kontakt także poprzez media społecznościowe.

Państwa reklama może ukazać się zarówno jako baner na naszej stronie internetowej (emisja 30-dniowa), jak i w formie bloku reklamowego w wydaniu elektronicznym. Przygotowywany przez nas aktualny numer PDF dostępny jest z poziomu strony startowej witryny www.aptekarzpolski.pl przez okres 30 dni, a następnie także poprzez utrzymywane przez nas archiwum numerów.

Dlaczego warto zamieścić reklamę w „Aptekarzu Polskim”? Redakcja kontynuuje cykle publicystyczne, których celem jest doskonalenie w zawodzie aptekarza. Pod winietami – “Wszechnica Aptekarska”, “Manuał Aptekarski”, “Lex Aphotecariorum” publikujemy materiały pomagające utrzymać czytelnikom mistrzowski poziom wtajemniczenia zawodowego. Nasze zainteresowania skupiamy również wokół spraw związanych z samorządem zawodowym. Z „Aptekarzem Polskim” współpracują renomowane ośrodki analityczno-badawcze: Iqvia oraz Pex PharmaSequence. Te instytucje przygotowują specjalnie dla „Aptekarza Polskiego” opracowania o nowych produktach leczniczych i raporty ekonomiczno-finansowe, a materiały te są źródłem bardzo pożądanych przez aptekarzy, niedostępnych gdzie indziej informacji.

„Aptekarz Polski” ma ugruntowaną pozycję na rynku wydawniczym – działamy od 2006 roku, ukazało się już ponad sto numerów naszego miesięcznika. Wydawcą pisma jest Naczelna Izba Aptekarska.

CENNIK DO POBRANIA –> kliknij tutaj

Kontakt w sprawie reklamy:

Halina Roszkowska-Filip;

tel. 660 437 337;

email: halina.roszkowska-filip@nia.org.pl

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie zgadzasz się na ich użycie. ☒ Zgadzam się